در نوروز سال جاری، بلیت هواپیما گران نمی گردد

به گزارش هولی، تهران (پانا) - معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت در نوروز سال جاری قیمت بلیت و خدمات سفر افزایش قیمت ندارد و خطوط هوایی حق فروش بلیت با افزایش قیمت را ندارند.

در نوروز سال جاری، بلیت هواپیما گران نمی گردد

به گزارش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور، شهریار افندی زاده، جانشین وزیر راه و شهرسازی در ستاد ملی خدمات سفر از چگونگی ارایه خدمات به مسافران نوروزی در ترمینال یک و دو فرودگاه بین المللی مهرآباد تماشا کرد.

وی در این بازدید گفت: باید کوشش کنیم تا با حفظ سلامتی مسافران و رعایت پروتکل های بهداشتی، ایمنی و رعایت کامل دستورالعمل ها را در حمل و نقل عمومی تضمین کنیم.

معاون حمل و نقل وزیر راه بر استقرار نمایندگان جوابگو و تام الاختیار خطوط هوایی در فرودگاه ها تاکید و گفت: با برنامه ریزی دقیق تر باید از تأخیرات طولانی جلوگیری نموده و با اطلاع رسانی مناسب و دقیق و به موقع از سردرگمی مسافران که منجر به نارضایتی آنها می گردد، جلوگیری کنیم.

افندی زاده بر الزام شرکت های هواپیمایی بر فروش بلیت در چارچوب قیمت های مصوب تأکید کرد.

وی یادآور شد: پیش بینی می گردد سفرهای نوروزی افزایش قابل توجهی داشته باشد و بازه زمانی مسافرت ها از 25 اسفند آغاز می گردد و تا 25 فروردین ادامه خواهد یافت.

جانشین وزیر راه و شهرسازی در ستاد ملی خدمات سفر اضافه کرد: کرونا همچنان وجود دارد و باید پروتکل های بهداشتی به طور کامل رعایت گردد و سامانه ای با عنوان ایران منتشکیل شده و همه شرکت های حمل و نقلی موظف هستند در فروش بلیط، استعلام از وزارت راه داشته باشند.

وی گفت: هیچگونه افزایش قیمتی روی خدمات وجوه مختلف حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 خرداد 1401 بروزرسانی: 4 خرداد 1401 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 2060

به "در نوروز سال جاری، بلیت هواپیما گران نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در نوروز سال جاری، بلیت هواپیما گران نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید