تدابیر شدید بهداشتی در لیگ ملت های 2021 والیبال

به گزارش هولی، فدراسیون جهانی والیبال از اعمال تدابیر شدید بهداشتی برای برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال اطلاع داد.

تدابیر شدید بهداشتی در لیگ ملت های 2021 والیبال

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، لیگ ملت های 2021 در حالی در شهر ریمینی ایتالیا برگزار خواهد شد که این رقابت ها در سال 2020 به دلیل شیوع کرونا لغو شده بود. قرار است مرحله مقدماتی لیگ ملت ها در گروه مردان از هفتم خردادماه شروع گردد و تا دوم تیرماه به مدت 27 روز ادامه داشته باشد.

باتوجه به شیوع کرونا تدابیر شدید بهداشتی برای این رقابت ها درنظر گرفته شده به طوری که این مسابقات بدون حضور تماشاگر و حتی خبرنگاران دنبال خواهد شد. فدراسیون جهانی قول داده که این رقابت ها را در حباب امن دنبال کند تا مسئله ای برای هیچ یک از تیم ها و بازیکنان رخ ندهد.

فدراسیون جهانی والیبال هم تصمیم خود را نهایی نموده و بیان کرد که حضور خبرنگاران در سالن مسابقات ممنوع است.

قرار است سال جاری 248 رقابت والیبال در ایتالیا برگزار گردد و به دلیل همین دلیل فدراسیون جهانی والیبال سخت گیری های خود را افزایش داده است. از قوانین سخت بهداشتی می توان به قرنطینه بازیکنان اشاره نمود به طوری که بازیکنان حق ندارند از قرنطینه خارج شوند و در صورت عدم رعایت قوانین، جریمه سنگین پیش روی تیم های ملی قرار می گیرد.

با ممنوعیت حضور خبرنگاران در سالن مسابقه برای مصاحبه بعد از بازی، از خبرنگاران دارای صلاحیت خواسته شده تا سوالات خود را در پلتفرم اینترنتی به بازیکنان ارسال نمایند تا ملی پوشان جوابگوی آنان باشند.

بر این اساس، خبرنگاران برای دریافت مجوز حضور در پلتفرم فرصت خواهند داشت تا مجوز های لازم را از فدراسیون جهانی دریافت نمایند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال مردان ایران در این رقابت ها به ترتیب به مصاف ژاپن، روسیه، هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان، آمریکا، صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل، اسلوونی، فرانسه، لهستان و آرژانتین خواهد رفت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1651

به "تدابیر شدید بهداشتی در لیگ ملت های 2021 والیبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدابیر شدید بهداشتی در لیگ ملت های 2021 والیبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید