انتقاد کاشانی از پست های من در آوردی در شهرداری

به گزارش هولی، یک عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به پست های من در آوردی در شهرداری تهران انتقاد کرد.

انتقاد کاشانی از پست های من در آوردی در شهرداری

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حبیب کاشانی در سی و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، در تذکری گفت: روز گذشته در مرکز ارتباطات شهرداری تهران، انتصابی اتفاق افتاده هر چند که معاون مرکز می تواند انتصابات مورد نظر خود را داشته باشد، اما نگرانی من از پست های من در آوردی است که اتفاق می افتد. این پست های سازمانی تازه از کجا آورده می شود.

وی افزود: خانمی که در این مرکز نمی خواستند کار کنند پست مشاور تحت عنوان مشاور در طراحی رویداد های اجتماعی دریافت کردند در حالی که در 100 سال گذشته چنین پستی وجود نداشته. اگر کسی توانایی دارد باید از او استفاده شود، اما این که همه تحت عناوین مختلف بر سر سفره باشند کار صحیحی نیست.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به تذکر قبلی خود درباره انعقاد قراردادی در منطقه 3 اشاره کرد و افزود: چندین پیامک پس از این تذکر برای من ارسال شد که نمی شناختم پس از معرفی و مشخص شدن شهردار منطقه 3 که پیامک ها را ارسال کرده بود به وی زنگ زدم، اما توضیحات ایشان ابهامات من را چند برابر کرد.

کاشانی افزود: بی تردید هر گاه این ابهامات برطرف شود اعلام خواهم کرد، ولی بار دیگر تذکر می دهم که نسبت به پاسخ به این تذکر اقدام شود چرا که بعد از این مرحله باید به نهاد های نظارتی گزارش دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اسفند 1400 بروزرسانی: 19 اسفند 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 2000

به "انتقاد کاشانی از پست های من در آوردی در شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد کاشانی از پست های من در آوردی در شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید