اقدام فدراسیون فوتبال برای نوجوانان و جوانان در سال تعطیلی آسیایی

به گزارش هولی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در تقویم سال 2021 کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ تورنمنت رسمی ملی برای رده های نوجوانان و جوانان تدارک دیده نشده است. همین مساله عملاً باعث تعطیلی اردو و تمرینات تیم های نوجوانان و جوانان شده است.

اقدام فدراسیون فوتبال برای نوجوانان و جوانان در سال تعطیلی آسیایی

کمیته جوانان اما با توجه به تغییرات اجرا شده در مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال 2022 و 2023 در نظر دارد پروژه استعدادیابی سراسری برای این دو تیم را در سطح کشور شروع کند.

به همین ترتیب قرار است در آینده ای نزدیک با برگزاری یک وبینار معیارهای انتخاب استعدادیاب هر استان به هیات های استانی اعلام گردد. بعد از این اتفاق است که زیر نظر مستقیم میرشاد ماجدی و همکارانش در کمیته جوانان فدراسیون، بهترین های کشور طی سه مرحله استعدادیابی برای تیم های ملی نوجوانان و جوانان انتخاب خواهند شد.

طبق سیستم جدید برگزاری مسابقات در قاره آسیا، رده سنی تیم نوجوانان از زیر 16 سال به زیر 17 سال و هم چنین رده سنی تیم جوانان از زیر 19 سال به زیر 20 سال تغییر نموده است. از این رو یک تیم زیر 15 سال هم در این مراحل از استعدادیابی برای تیم های ملی از بهترین های کشور برای پشتوانه سازی فوتبال نوجوانان و جوانان انتخاب خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1633

به "اقدام فدراسیون فوتبال برای نوجوانان و جوانان در سال تعطیلی آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام فدراسیون فوتبال برای نوجوانان و جوانان در سال تعطیلی آسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید