اشک های مجتبی جباری برای وریا غفوری در تلویزیون

به گزارش هولی، مجتبی جباری با حضور در برنامه فوتبال برتر، یکی از تاثیرگذارترین برنامه های تلویزیونی فوتبالی در چندسال گذشته را رقم زد.

اشک های مجتبی جباری برای وریا غفوری در تلویزیون

جباری که در ابتدای صحبت هایش به دفاع از عملکرد سرمربی تیم ملی و انتقاد از اوضاع فدراسیون پرداخته بود، در بخشی از برنامه که به استقلال اختصاص داشت، فضای کم سابقه ای در دوران شهرتش را پشت سر گذاشت.

جباری که در ابتدای این بخش گلایه هایش از فرهاد مجیدی را مطرح نموده بود، وقتی بحث به وریا غفوری رسید، با دفاع از این بازیکن و انتقاد از بازیکنان استقلال که به اعتقادش پشت او را خالی نموده اند، احساساتی شد و درحالی که داشت از هزینه دار بودن موضع گیری های وریا غفوری در حمایت از مردم برای خود این بازیکن می گفت و درست بعد از اینکه داشت توضیح می داد که غفوری به عنوان کاپیتان استقلال، نظر دادنش با مردم فرق دارد و اگر آن ها می توانند به راحتی هر استوری و نظری در گوشی خودشان منتشر نمایند، او باید برای این کار هزینه بدهد، بغضش ترکید تا صحنه های عجیبی در اولین ساعات بامداد سه شنبه شب روی آنتن شبکه سه رقم بخورد.

گریه ناگهانی مجتبی و تر شدن چشمان این چهره متفاوت فوتبال ایران، بهت میثاقی به عنوان مجری برنامه را هم در بر داشت به طوری که می خواست با پخش یک آیتم خارج از دستور برنامه، فضا را برای برگشتن جباری به شرایط عادی آماده کند، اما کاپیتان سابق استقلال گفت احتیاجی به این کار نیست و صحبت هایش را از سر گرفت.

جباری که به تازگی در غم از دست دادن پدر همسرش به سوگ نشسته، از تاثیر این قضیه بر شرایط روحی اش صحبت کرد و ادامه داد که اگر او در این شرایط جملاتی را به زبان می آورد گریه اش می گیرد، برای فوتبال ایران است.

جباری که در برنامه فوتبال برتر حضور جالب توجهی داشت، در بخش های دیگری از صحبت هایش به موضوع نحوه انتخاب رئیس فدراسیون، صلاحیت کاندیداها، مسئله ورود زنان به استادیوم و البته اتفاقات اخیر فوتبال ایران پرداخت.

او بعلاوه درباره ماجرای پیشنهاد باشگاه استقلال برای حضور وی در آموزشگاه و لغو این فرمان از سوی مدیریت باشگاه برای اولین بار با صراحت کامل صحبت کرد.

نکته جالب این بود که او در ابتدای صحبت هایش در مورد وریا چنین گفت که دوست ندارد عرصه را بیشتر از این به وریا غفوری تنگ کند و باعث ایجاد مسئله تازه برای وی گردد و به نکته ای اشاره نمود که باید آن را مطرح می کرد. اینکه وریا پس از جدایی از استقلال می توانست جذب هر تیمی گردد و اگر این اتفاق نیفتاده باید دلیلش را در مسائل خارج از زمین فوتبال جستجو کرد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1401 بروزرسانی: 5 مرداد 1401 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 2119

به "اشک های مجتبی جباری برای وریا غفوری در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشک های مجتبی جباری برای وریا غفوری در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید