تملک بیش از 200 هزار مترمربع از املاک واقع در خط A متروی قم

به گزارش هولی، شهردار منطقه شش قم گفت: 231 هزار متر مربع از املاک واقع در خط A مترو با صرف اعتباری بالغ بر 26 میلیارد تومان تملک شد.

تملک بیش از 200 هزار مترمربع از املاک واقع در خط A متروی قم

به گزارش هولی، به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علی حاتمی فرد با اشاره به احداث خط A مترو و بهره برداری از آن در آینده، عنوان نمود: این پروژه اتفاق بسیار قابل توجهی برای توسعه حمل و نقل عمومی و ارتقا کیفیت زندگی شهروندان در منطقه 6 است.

وی اعلام کرد: جغرافیای منطقه 6 محدوده غربی شهر و یکی از ورودی های اصلی شهر بوده که توجه به حمل و نقل عمومی به ویژه توسعه خطوط مترو بسیار حائز اهمیت است.

شهردار منطقه 6 قم با بیان اینکه ایستگاه های 11 الی 14 خط A در محدوده این منطقه واقع شده است، گفت: 5 ملک معارض در راستا احداث ایستگاه ها و 229 هزار متر مربع در محدوده دپو مترو تملک شده است.

حاتمی فرد در ادامه اعلام کرد: چهار ایستگاه از مجموع ایستگاه های خط A مترو در محدوده این منطقه قرار گرفته که این موضوع علاوه بر ارتقای کیفیت زندگی شهروندان ساکن در این محدوده، سهولت دسترسی به راستاهای مورد نظر را برای تمام شهروندان فراهم نموده است.

وی اعلام نمود: اقدامات منطقه بر اساس اسناد بالا دستی و راهبردی در دست اجراست و تملک و خریداری 12 پلاک معارض مترو با مساحت عرصه 6 هزار متر مربع بر اساس این برنامه انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 235

به "تملک بیش از 200 هزار مترمربع از املاک واقع در خط A متروی قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تملک بیش از 200 هزار مترمربع از املاک واقع در خط A متروی قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید