یارانه های واریزی تا پایان امسال ، یارانه کرونا امشب واریز می شود

به گزارش هولی، به گزارش خبرنگاران، یارانه معیشتی بنزین و یارانه نقدی به ترتیب روزهای دهم و بیستم بهمن به حساب سرپرستان خانوار واریز شده و با واریز یارانه معیشتی کرونا در امشب پرونده واریزی های دولت در بهمن بسته می شود.

یارانه های واریزی تا پایان امسال ، یارانه کرونا امشب واریز می شود

این سه یارانه در آخرین ماه سال نیز تکرار می شود.

یارانه معیشتی

شانزدهمین مرحله یارانه معیشتی از دی ماه پارسال به صورت مرتب در روز دهم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است و پیش بینی می شود در آخرین ماه امسال نیز این زمان بندی رعایت شود.

مبلغ این یارانه برای خانوارهای یک نفره 55 هزار تومان، دو نفره 103 هزار تومان، سه نفره 138 هزار تومان، چهار نفره 172 هزار تومان و خانوارهای پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان یارانه معیشتی دریافت می کنند.

یارانه نقدی

همانند یارانه معیشتی واریز یارانه نقدی نیز منظم شده و از سال قبل در روز بیستم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

قرار است صد و بیست و یکمین مرحله یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی در روز بیستم اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

آخرین مرحله یارانه معیشتی کرونا

قرار بود به 34 میلیون نفر یارانه معیشتی کرونا پرداخت شود که دو مرحله آن در ماه های آذر و دی واریز شد. با واریز سومین مرحله آن در امشب فقط یک مرحله دیگر باقی می ماند که در اسفند پرداخت می شود.

از آنجایی که زمان واریز سه مرحله یارانه کرونا در روزهای پایانی هر ماه بوده به نظر می رسد آخرین مرحله آن نیز در هفته پایانی سال پرداخت شود.

صد و بیستمین مرحله یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی در روز دوشنبه بیستم بهمن به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1515

به "یارانه های واریزی تا پایان امسال ، یارانه کرونا امشب واریز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه های واریزی تا پایان امسال ، یارانه کرونا امشب واریز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید