کنایه ترامپ به بایدن: رمز موفقیتم در تربیت فرزند، دوری آن ها از مواد و الکل بود

به گزارش هولی، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا به جو بایدن، رقیب خود در انتخابات ریاست جمهوری 2020 و رئیس جمهور فعلی، کنایه سنگینی زد. در مصاحبه با کانال تلویزیونی Real America، از ترامپ پرسیده شد فرزندانش را چطور بزرگ کرده است که وی پاسخ داد کلید پدر خوبی بودن، اختصاص توجه بسیار به فرزندان و دور نگه داشتن آن ها از مواد، سیگار و الکل است.

کنایه ترامپ به بایدن: رمز موفقیتم در تربیت فرزند، دوری آن ها از مواد و الکل بود

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، ترامپ گفت: شما می توانید فرزندان خوبی داشته باشید، اما مبادا آن ها سمت مواد، الکل و سیگار بفرایند. سال هاست این را به آن ها می گویم. تا به حال تأثیر بسیار خوبی داشته است. برخی فرزندان بسیار خوب را دیده ام که سراغ مواد و الکل می فرایند و بدین صورت، بازی عوض می شود.

به نظر می رسد جمله آخر کنایه سنگینی به جو بایدن و پسرش هانتر باشد که سال ها با الکل و اعتیاد به مواد دست و پنجه نرم کرده است. بایدن جوان پس از تست مثبت کوکائین، از ارتش عزل شد. ترامپ مکرراً طی مناظرات پیشین ریاست جمهوری، از هانتر برای حمله به بایدن استفاده کرد و مدعی شد وی ثروتش را مدیون نام پدرش است.

ترامپ در مناظره اول خود خطاب به بایدن گفته بود: او تا زمانی که تو معاون رئیس جمهور نشده بودی، شغلی نداشت. او در اوکراین، چین، مسکو و دیگر مناطق ثروتی به هم زد.

هانتر بایدن اکتبر سال گذشته، زمانی در مرکز توجه رسانه ها قرار گرفت که نیویورک پست، مطلبی را منتشر کرد و مدعی شد جو بایدن در معاملات تجاری پسرش در اوکراین و چین- که به گفته این روزنامه ممکن است مشمول تعارض منافع باشد- نقش داشته است. این روزنامه مدعی شد اطلاعات فوق را از لپ تاپی متعلق به هانتر بایدن به دست آورده است.

جو بایدن اتهامات ترامپ را قاطعانه رد کرد و به دفاع از پسرش پرداخت.

وی گفت: پسر من، مانند بسیاری از مردم، مثل مردم بسیاری که در کشور می شناسید، مشکل مواد مخدر داشت. او این مشکل را برطرف کرده و بر روی آن کار کرده است و من به او افتخار می کنم. به پسرم مفتخر هستم.

از آن زمان تا به امروز، هانتر افشا کرده که هنگام فعالیت در هیئت مدیره شرکت اوکراینی بوریسما، از پولی که به دست آورده برای خرید مواد مخدر استفاده کرده است. هانتر 51 ساله در کتاب خاطرات خود با عنوان چیزهای زیبا نوشته که در سال 2016 به کوکائین معتاد شده و زمانی که اوضاع بد بوده، هر 15 دقیقه کراک می کشیده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1605

به "کنایه ترامپ به بایدن: رمز موفقیتم در تربیت فرزند، دوری آن ها از مواد و الکل بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه ترامپ به بایدن: رمز موفقیتم در تربیت فرزند، دوری آن ها از مواد و الکل بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید