محمدخانی: پرسپولیس با این شرایط باید بی خیال قهرمانی گردد، علیپور خیلی رو دارد!

به گزارش هولی، مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از علی علیپور گفت: ضربه چیپ این بازیکن در دقیقه 90 بی احترامی به طرفداران است.

محمدخانی: پرسپولیس با این شرایط باید بی خیال قهرمانی گردد، علیپور خیلی رو دارد!

ناصر محمد خانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی هولی, درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ماشین سازی گفت: تیم را در این بازی خوب ندیدم. علیپور هم خیلی بی انگیزه است. این همه تماشاگر به استادیوم آمده بود و اینکه علیپور پنالتی را در دقیقه 90 چیپ زد بی احترامی به طرفدار است. علیپور تاکنون 5-4 پنالتی خراب نموده و تعجب می کنم چگونه باز هم خیلی راحت پشت توپ می ایستد.

وی مطرح نمود: محمد پنجعلی یک بار پنالتی خراب کرد و تا 20 سال بعد و تا آخر عمر فوتبالش برای پنالتی زدن پشت توپ نرفت. علیپور در بازی با ماشین سازی در جام حذفی یک پنالتی خراب نموده بود و خیلی رو داشت که دوباره پنالتی زد. او در یک بازی توپ را از دست یک بازیکن دیگر گرفت و پنالتی را خراب کرد!

مهاجم اسبق پرسپولیس یادآور شد: پرسپولیس مگر پنالتی زن دیگری ندارد؟ اگر این پنالتی گل می شد تیم به بالای جدول می رفت و همین 2 امتیاز از دست رفته می توانست تیم را چند پله بالا بیاورد. فکر می کردم پرسپولیس در این بازی چند گل می زند, چون ماشین سازی تیم خاصی نبود. بازیکنی که هنگام ضربه پنالتی پشت توپ می ایستد باید یک زاویه را انتخاب کند و حتی اگر فکر کند گلر به همان سمت می رود باز هم نباید جهت توپ را تغییر کند.

محمد خانی درباره وضعیت پرسپولیس تاکید نمود: پرسپولیس اگر می خواهد برای قهرمانی کوشش کند باید در همه بازی ها در استادیوم آزادی پیروز گردد, اما در آزادی به سپاهان باخت و معلوم نیست در اصفهان چه خواهد شد. کار برای پرسپولیس سخت است و اگر این تیم می خواهد مدعی قهرمانی باشد باید کوشش بیشتری کند و همه بازی هایش را در استادیوم آزادی ببرد. اگر قرار است نتایج اینطور پیش برود و مقابل ماشین سازی هم در آزادی امتیاز از دست بدهند, تیم باید برای کسب سهمیه آسیا رقابت کند و بی خیال قهرمانی گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 546

به "محمدخانی: پرسپولیس با این شرایط باید بی خیال قهرمانی گردد، علیپور خیلی رو دارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدخانی: پرسپولیس با این شرایط باید بی خیال قهرمانی گردد، علیپور خیلی رو دارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید