فاکس نیوز: نیروی دریایی آمریکا در تدارک تجهیز به موشک های قادر به هدف گیری هر نقطه از دنیا است

نیروی دریایی آمریکا استفاده از موشک هایی که قادر هستند در مدت یک ساعت یا کمتر هر نقطه از کره زمین را هدف قرار دهند، آنالیز می نمایند.

فاکس نیوز: نیروی دریایی آمریکا در تدارک تجهیز به موشک های قادر به هدف گیری هر نقطه از دنیا است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، اسپوتنیک، بنا بر گزارش ها، این سلاح نیروی دریایی ایالات متحده را قادر می سازد تا از یک موقعیت امن اقدام به وارد آوردن ضربه سریع علیه دشمن کند و اهداف را در همان شروع درگیری، بدون احتیاج به استقرار سرباز یا ادوات نظامی با شگفتی تاکتیکی از بین ببرد.

فاکس نیوز چهارشنبه به نقل از کوین اسمیت، مدیر برنامه ناوشکن کلاس زوموالت گزارش داد، نیروی دریایی ایالات متحده در نظر دارد ناوشکن جدید کلاس یواس اس زوموالت USS Zumwalt را مسلح کند تا در سال 2021 آماده جنگ گردد و انتظار می رود این ناوشکن جدید بتواند موشک های مسلح به کلاهک هایی را که برای انجام حملات سریع جهانی ظرف یک ساعت یا کمترطراحی شده اند، شلیک کند.

اسمیت گفت: این چارچوب فوق العاده ای برای حمله سریع متعارف خواهد بود. این مدیر برنامه ناوشکن کلاس زوموالت تاکید نمود: قابلیت ذاتی این کشتی رادارگریزی است.

براساس گزارش شبکه خبری فاکس نیوز، برنامه تسلیحاتی حمله سریع متعارف که اولین بار در دوره ریاست جمهوری جورج بوش ارائه شد، برای بارگیری موشک های بالستیک با کلاهک های متعارف طراحی شده است و اجازه می دهد که یک موشک همان سرعت و برد یک سلاح هسته ای را داشته باشد و ظرف چند دقیقهبه هر نقطه از کره زمین برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 13 اسفند 1398 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 732

به "فاکس نیوز: نیروی دریایی آمریکا در تدارک تجهیز به موشک های قادر به هدف گیری هر نقطه از دنیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاکس نیوز: نیروی دریایی آمریکا در تدارک تجهیز به موشک های قادر به هدف گیری هر نقطه از دنیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید