سرتیپ حیدری: متناسب با تهدیدات، ظرفیت دفاعی لازم را ایجاد می کنیم

به گزارش هولی، تهران (پانا) - فرمانده نیروی زمینی ارتش بر آمادگی این نیرو مقابل تهدیدات منطقه تاکید و اظهار داشت نیروی زمینی ارتش همیشه تحولات منطقه را رصد نموده و متناسب با منازعات و تهدیدات پیش رو ظرفیت های دفاعی لازم را ایجاد می نماید.

سرتیپ حیدری: متناسب با تهدیدات، ظرفیت دفاعی لازم را ایجاد می کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیروی زمینی ارتش، سرتیپ کیومرث حیدری با اشاره به نقش نیروی زمینی در رزمایش ذوالفقار 99 گفت: در این رزمایش نیروی زمینی سناریو تک به ساحل دشمن را داشت و توانست در این رابطه به پیروزیت ها و اهداف مورد نظر دست یابد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه نمود: برای نخستین بار نفربرهای آبی - خاکی نیروی زمینی را در این رزمایش آفندی و مجهز به تسلیحات کردیم که قدرت مانور و پاسخگویی در عرصه رزم زمینی را داشته باشند.

حیدری با اشاره به اینکه رزمایش ذوالفقار 99 در بخش های مختلف زمینی، هوایی، دریایی و پدافندی پیروز به کسب توفیقات ارزنده ای شد و بازتاب خوبی در عرصه بین المللی داشت، اضافه نمود: در بخشی از این رزمایش، نفربرهای تجهیز شده نزاجا در اجرای عملیات آبی خاکی با پیمایش مسافتی در آب به مواضع دشمن فرضی رسیده و سواحل را با قدرت آفندیِ ایجاد شده به تصرف درآوردند.

وی با اشاره به آمادگی نیروی زمینی در مقابله با تهدیدات منطقه، اعلام کرد: نیروی زمینی ارتش همیشه تحولات منطقه را رصد نموده و متناسب با منازعات و تهدیدات پیش رو ظرفیت های دفاعی لازم را ایجاد می نماید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1372

به "سرتیپ حیدری: متناسب با تهدیدات، ظرفیت دفاعی لازم را ایجاد می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرتیپ حیدری: متناسب با تهدیدات، ظرفیت دفاعی لازم را ایجاد می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید