رؤسای مراکز استان و واحد های دانشگاه نسبت به فعالیت کارکنان تا خاتمه سال به صورت شیفت بندی و دورکاری توجه ویژه داشته باشند

به گزارش هولی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به روسای استان ها و واحد های این دانشگاه تاکید کرد که درخصوص فعالیت کارکنان دانشگاه تا سرانجام سال به صورت شیفت بندی و در صورت لزوم دورکاری توجه ویژه داشته باشند.

رؤسای مراکز استان و واحد های دانشگاه نسبت به فعالیت کارکنان تا خاتمه سال به صورت شیفت بندی و دورکاری توجه ویژه داشته باشند

به گزارش گروه دانشگاه هولی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به روسای استان ها و واحد های این دانشگاه تاکید کرد که درخصوص فعالیت کارکنان دانشگاه تا خاتمه سال به صورت شیفت بندی و در صورت لزوم دورکاری توجه ویژه داشته باشند.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی طی اطلاعیه ای گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تأکید مکرر دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر اهمیت حفظ سلامتی کارکنان و اعضای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع می رساند از روز شنبه 17 اسفندماه تا خاتمه سال، روسای استان ها و واحد های دانشگاه آزاد اسلامی به نحوی برنامه ریزی نمایند که فعالیت کارکنان دانشگاه به صورت شیفت بندی و در صورت لزوم دورکاری انجام شود.

دکتر طهرانچی در این خصوص مواردی را به رؤسای استان ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ و مورد تأکید قرار داده که به شرح زیر است:

1. کادر درمانی بیمارستان ها و مراکز درمانی دانشگاه آزاد اسلامی که باید از تمام ظرفیت خود برای خدمت رسانی به مردم و کمک رسانی به سایر مراکز درمانی کشور استفاده نمایند، در این مدت در محل کار خود حضور داشته باشند.

2. کارکنان حوزه هایی که وظیفه پشتیبانی از کلاس های غیرحضوری و مجازی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را برعهده دارند، به منظور برگزاری هرچه بهتر و باکیفیت تر این کلاس ها و مشاوره و پشتیبانی فنی از مراکز IT واحدها، در محل کار خود حضور یابند و یا به تشخیص رئیس واحد بصورت دور کاری ارائه خدمت نمایند.

3- کارمندان مالی و پشتیبانی و حراست با تشخیص رئیس واحد و هماهنگی رئیس استان می بایست به ارایه خدمت بپردازند.

4- سایر کارکنان بخش های سازمان مرکزی و واحد های دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور (به جز موارد بالا) باید در هماهنگی کامل با مدیران مربوط به حوزه خود، وظایف خود را به صورت شیفت بندی و دورکاری و از منزل انجام دهند.

لازم به ذکر است تمامی بخشنامه هایی که توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص مقابله با ویروس کرونا صادر شده، به قوت خود باقی است و علاوه بر آن، موارد فوق برای رؤسای استان ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی لازم الاجراست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 878

به "رؤسای مراکز استان و واحد های دانشگاه نسبت به فعالیت کارکنان تا خاتمه سال به صورت شیفت بندی و دورکاری توجه ویژه داشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رؤسای مراکز استان و واحد های دانشگاه نسبت به فعالیت کارکنان تا خاتمه سال به صورت شیفت بندی و دورکاری توجه ویژه داشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید