دستگیری شرور قمه کش در تبریز

به گزارش هولی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری فرد شروری که عصر روز آدینه در یکی از محلات تبریز اقدام به قمه کشی و سلب آسایش و آرامش شهروندان نموده بود، اطلاع داد.

دستگیری شرور قمه کش در تبریز

سرهنگ هاشم شعفی در تشریح این خبر گفت: عصر روز آدینه، پلیس استان از یک مورد عربده کشی و مزاحمت به شهروندان در یکی از محلات تبریز توسط یکی از اوباش سابقه دار آگاه، که بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی تبریز جهت آنالیز موضوع در محل حاضر شدند.

وی با بیان این که ماموران در صحنه با قمه کشی فرد شروری که اقدام به راهبندان و سلب آسایش شهروندان شده بود، روبرو شدند، اضافه نمود: با حضور پلیس، نامبرده نیز قصد مقاومت در مقابل پلیس را داشت که ماموران با اقتدار تمام و با رعایت قانون به کارگیری سلاح در صحنه درگیری، با وی برخورد و هیبت پوشالی وی را در صحنه شکسته و وی را به دست قانون سپردند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان اضافه نمود: فرد دستگیر شده که یکی از افراد سابقه دار در امر شرارت بوده، پس از دستگیری از اقدامات خود اظهار ندامت و پشیمانی نموده و در مقابل قانون اظهار عجز و ناتوانی کرد.

وی گفت: این چندمین اقدام شجاعانه و مقتدرانه پلیس استان در مقابله با اراذل و اوباش طی چند هفته گذشته بوده و پیش از نیز ثابت شده که پلیس مقابل هرگونه شرارت و قدرت نمایی ایستاده و در تامین امنیت شهروندان با کسی تعارف ندارد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس استان، وی تاکید نمود: خط قرمز پلیس امنیت و آسایش مردم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1302

به "دستگیری شرور قمه کش در تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری شرور قمه کش در تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید