خبرنگاران بیمارستان های گیلان کمبود تجهیزات حفاظت فردی ندارند

به گزارش هولی، رشت - خبرنگاران - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: بیمارستان های استان به هیچ وجه کمبود تجهیزات حفاظت فردی ندارند.

خبرنگاران بیمارستان های گیلان کمبود تجهیزات حفاظت فردی ندارند

دکتر فیروز سرودی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار هولی اضافه کرد: تجهیزات حفاظت فردی شامل گان، ماسک، دستکش و غیره در اختیار بیمارستان های استان گیلان قرار گرفته است و مسئله ای برای تامین این امکانات نداریم.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان بعد از بحران کرونا در استان، اطلاعیه ای مبنی بر احتیاج به یاری مردم برای تهیه گان، ماسک و دستکش صادر نکرده است.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان با قدردانی از خیرین خاطر نشان کرد: خیرین همیشه یاریگر این دانشگاه بوده و هستند چنانکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اسفندماه سال گذشته تا به امروز به صورت خودجوش یاری های خوبی به بیمارستان ها و مراکز درمانی استان داشته اند.

طی روزهای اخیر در فضای مجازی مطالبی منتشر شد مبنی بر اینکه بیمارستان لنگرود طی اطلاعیه ای از مردم خواسته است که برای پرسنل این مجموعه گان، دستکش و سایر اقلام بهداشتی تهیه نمایند.

استان گیلان دارای 25 بیمارستان دولتی است.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1152

به "خبرنگاران بیمارستان های گیلان کمبود تجهیزات حفاظت فردی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بیمارستان های گیلان کمبود تجهیزات حفاظت فردی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید