جزئیات ارائه تسهیلات 6 میلیون تومانی به تاکسیرانان

به گزارش هولی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران جزئیات ارائه تسهیلات 6 میلیون تومانی به تاکسیرانان را گفت.

جزئیات ارائه تسهیلات 6 میلیون تومانی به تاکسیرانان

به گزارش هولی به نقل از فارس، علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره ارائه تسهیلات 6 میلیون تومانی به تاکسیرانان گفت: پس از انتشار اخبار مربوط به شروع ثبت نام از تاکسیرانان جهت پرداخت تسهیلات 6 میلیون تومانی در روزهای گذشته و تماس های مکرر تاکسیرانان در مورد جزئیات این امر، به جهت پیگیری مسایل و ابهامات بوجود آمده ، روز پیش جلساتی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مجریان طرح داشتیم.

وی اضافه کرد: با توجه به ابهامات پیش آمده برای تاکسیرانان در زمینه ثبت نام در سامانه کارآ، مقرر شد روز شنبه با همکاری مسوولان مربوطه در وزارت رفاه یک فایل راهنمای کامل و گام به گام در مورد نحوه ثبت نام تاکسیرانان در سامانه کارا تهیه گردد که این راهنما از طرف همکاران بنده در سازمان بلافاصله در اختیار همه تاکسیرانان عزیز قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران ادامه داد: یکی از نگرانی های اصلی تعداد زیادی از تاکسیرانان، عدم دریافت پیامک ثبت نام از سامانه وزارت رفاه بود که این موضوع به دلیل اولویت بندی گروه های مختلف مشمولین رخ داده است. در این زمینه مقرر شد انشالله ظرف روزهای آینده با بروزرسانی مجدد بانک های اطلاعاتی، پیامک برای همه تاکسیران ارسال گردد. لذا همه تاکسیرانان (اعم از دارای بیمه و یا بدون بیمه) در گامهای بعدی مشمول خواهند بود.

وی گفت: با توجه حجم زیاد فعالیت همکاران در وزارت رفاه در این روزها و همچنین با عنایت به تاکید همه دست اندرکاران بر فراهم کردن زمینه دریافت این تسهیلات برای همه رانندگان ذینفع، مقرر شد تا همکاران بنده در سازمان تاکسیرانی تهران و همچنین همکاران اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور نیز در روزهای آینده بطور مستقیم و تنگاتنگ به همکاری با تیم وزارت رفاه در برطرف مسائل تاکسیرانان مشمول تسهیلات بپردازند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: پس از جلسه، در مورد بهره مندی رانندگان شاغل در شرکت خودرو سرویس شهر هم با مدیرعامل این شرکت تماسی داشتم تا انشالله در این زمینه نیز اقدام گردد.

وی گفت: بر اساس اعلام وزارت رفاه در حال حاضر سقف زمانی برای ثبت نام متقاضیان وجود نداشته و ثبت نام و معرفی به بانک های عامل به انتخاب خود متقاضیان، به صورت گام به گام و ماهانه ادامه خواهد یافت لذا نیازی به نگرانی یا تعجیل وجود نخواهد داشت.

وی گفت: همچنین ظرف روزهای آینده راه هایی جهت تماس و برطرف مشکل تاکسیرانان از سوی سازمان تاکسیرانی نیز راه اندازی و اطلاع رسانی خواهد شد.

قنادان تاکید نمود: مطابق ضوابط و آیین نامه های مصوب دولت، تنها تاکسیرانان فعال که دارای پروانه معتبر تاکسیرانی باشند مشمول دریافت این تسهیلات و هرگونه حمایت های آینده خواهند بود، لذا توجه به تمدید به موقع اعتبار پروانه های تاکسیرانی لازم است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران اضافه کرد: امیدوارم افزایش سقف تسهیلات از 2 میلیون تومان به 6 میلیون تومان که با مساعدت و همکاری دولت رخ داده، مرتفع کننده بخشی از مسائل معیشتی تاکسیرانان در این روزهای سخت باشد و اطمینان می دهم که همچنان پیگیر مسائل رانندگان خواهیم بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 23 مرداد 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1082

به "جزئیات ارائه تسهیلات 6 میلیون تومانی به تاکسیرانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ارائه تسهیلات 6 میلیون تومانی به تاکسیرانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید