تیراندازی پلیس به درگیری خونین خاتمه داد

به گزارش هولی، اختلاف مهمانان عروسی بر سر جای پارک زمینه ساز درگیری خونینی شد. در این درگیری 3نفر که حالت عادی نداشتند به پلیس حمله ور اما با شلیک مأموران زمینگیر شدند.

تیراندازی پلیس به درگیری خونین خاتمه داد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری همشهری، شامگاه دوشنبه مهمانان زیادی برای شرکت در جشن عروسی در بخش طاقور شهرستان لنگرود در استان گیلان دعوت شده بودند. با وجود محدودیت ها و هشدارهای کرونایی اما عروس و داماد قصد داشتند هرطور که شده جشن شان را در خانه برگزار کنند. مهمانان دسته دسته از راه می رسیدند و هریک جایی برای پارک کردن خودرواش پیدا می کرد. در این بین یکی از مهمانان هنگام پارک کردن با خودرواش دنده عقب حرکت می کرد که یک نیسان از راه رسید. او هم قصد پارک کردن داشت اما این دو راننده با یکدیگر دچار درگیری لفظی شدند. وقتی کار بالا گرفت 2راننده از خودروی شان پیاده و با هم گلاویز شدند. در ادامه چند نفر دیگر هم از دو طرف وارد این درگیری شدند و کار به زد و خورد کشیده شد. هرچه می گذشت آتش درگیری بیشتر شعله ور می شد تا اینکه از پلیس درخواست کمک شد.

دقایقی بعد وقتی مأموران رسیدند تلاش کردند به این درگیری سرانجام دهند. به نظر می رسید چند نفر از طرفین درگیر حالت عادی ندارند. با وجود حضور مأموران اما آنها حاضر نبودند از دعوا دست بکشند. در این شرایط بود که مأموران تیراندازی هوایی کردند اما باز هم فایده ای نداشت و آنها حتی به سوی مأموران نیز حمله ور شدند. در این لحظات بود که مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح 3نفر از افراد درگیر را از ناحیه پا هدف گلوله قرار دادند و آنها را زمینگیر کردند. مهاجمان که 33، 35و 36ساله هستند در ادامه به بیمارستان لنگرود منتقل شدند و شرایط عمومی شان مطلوب گزارش شده است. از سوی دیگر این درگیری 3مصدوم دیگر نیز داشت که از مأموران بودند. آنها در این درگیری دسته جمعی از ناحیه قفسه سینه، دست و کمر مجروح شده بودند که به بیمارستان انتقال یافتند و در نهایت علاوه بر 3نفر که هدف گلوله قرار گرفته بودند، 6نفر دیگر نیز از افراد دخیل در این درگیری که گریخته بودند در شهرستان های لنگرود و لاهیجان شناسایی و دستگیر شدند. بررسی سوابق این افراد نشان می داد که آنها پیش از این نیز سابقه درگیری داشته اند و ازجمله اراذل و اوباش سابقه دار هستند.

براساس این گزارش هم اکنون متهمان در بازداشت به سرمی برند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1342

به "تیراندازی پلیس به درگیری خونین خاتمه داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی پلیس به درگیری خونین خاتمه داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید