تعطیلی مراکز توزیع و فروش انواع مواد پروتئینی در محدوده منطقه 16

به گزارش هولی، شهردار تهران در پی تذکر عضو شورای شهر تهران در مورد لزوم تعطیلی مراکز توزیع مواد پروتئینی در محدوده منطقه 16 گفت:رای قطعی تعطیلی برای واحدهای فوق الذکر و به متصدیان مربوطه ابلاغ شد.

تعطیلی مراکز توزیع و فروش انواع مواد پروتئینی در محدوده منطقه 16

به گزاش خبرنگاران، در پی تذکر مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران در مورد ساماندهی مراکز توزیع گوشت تهران، پیروز حناچی شهردار تهران با ارسال نامه ای به رئیس شورای شهر در مورد این تذکر توضیح داد: با توجه به مزاحمت های ترافیکی، آلودگی زیست محیطی و صوتی ناشی از فعالیت واحدهای توزیع و فروش انواع مواد پروتئینی شامل گوشت گوسفندی، گاوی، ماکیان، مرغ و پرندگان و... در راسته خیابان های شهید فاطمی، شهید شیرمحمدی و شهید کارگر سامانی و کلیه مسیرهای منشعب از خیابان های یاد شده در محدوده منطقه 16 برای کلیه واحدهای صنفی مستقر در این محدوده مطابق تبصره بند 40 ماده 55 قانون شهرداری رای تعطیلی صادر و ابلاغ شد.

بنا براعلام دفتر این عضو شورای شهر، حناچی در ادامه نامه اش نوشت: به دنبال اعتراض متصدیان به آرای صادره و ارجاع پرونده ها به کمیسیون موضوع تبصره یاد شده در آن شورای محترم، رای قطعی تعطیلی برای واحدهای فوق الذکر و به متصدیان مربوطه ابلاغ شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1479

به "تعطیلی مراکز توزیع و فروش انواع مواد پروتئینی در محدوده منطقه 16" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی مراکز توزیع و فروش انواع مواد پروتئینی در محدوده منطقه 16"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید