انجام پرواز فوق العاده لندن برای بازگشت ایرانی ها، قرنطینه یک هفته ای مسافران در فرودگاه امام

به گزارش هولی، مدیرکل روابط عمومی ایران ایر گفت: روز 23 بهمن ایرباس ایران ایر به لندن پرواز می نماید تا بعد از ظهر همان روز تعدادی مسافر ایرانی را از لندن به تهران منتقل کند، مسافران باید تست منفی کرونا داشته باشند و یک هفته هم با هزینه شخصی در هتل فرودگاه امام قرنطینه شوند.

انجام پرواز فوق العاده لندن برای بازگشت ایرانی ها، قرنطینه یک هفته ای مسافران در فرودگاه امام

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، حسین جهانی با اعلام این خبر گفت: پیرو درخواست وزارت خارجه مبنی بر تقاضای اتباع ایرانی در انگلستان برای بازگشت به ایران و پیرو جلسه روز 14 بهمن ماه در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور معاون وزیر بهداشت و معاون وزیر راه و شهرسازی مقرر شد، این پرواز انجام گردد.

مدیرکل روابط عمومی ایران ایر ادامه داد: هواپیمای ایرباس 330 شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه 23 بهمن ماه از فرودگاه امام خمینی (ره) با شماره پرواز 710 در ساعت 8:25 به مقصد لندن پرواز می نماید.

وی اظهار کرد: در جهت رفت به لندن این پرواز مجاز به حمل مسافر طبق مقررات کشور انگلستان است.

مدیرکل روابط عمومی ایران ایر ادامه داد: این هواپیما در ساعت 11:15 در فرودگاه لندن به زمین می نشیند.

وی اضافه نمود: این هواپیما پس از مسافرگیری، با شماره پرواز 711 در ساعت 13:10 به وقت محلی همان روز (پنجشنبه) از لندن پرواز می نماید و به سمت فرودگاه امام خمینی (ره) می آید.

جهانی تاکید نمود: مسافران بالای 8 سال در فرودگاه لندن باید حتماً برای سوار شدن به پرواز ایران ایر تست منفی کرونا داشته باشند همچنین زمانی که هواپیما به تهران رسید مسافران باید یک هفته با هزینه شخصی در هتل فرودگاه امام خمینی (ره) قرنطینه باشند و پس از یک هفته تست کرونا از آنها انجام می گردد که اگر منفی بود، می توانند از هتل خارج شوند.

وی گفت: اگر تست کرونای مسافران پس از اقامت یک هفته ای در هتل فرودگاه امام مجدداً مثبت گردد، مدت زمان قرنطینه افزایش می یابد و هزینه استقرار در هتل و انجام تست کرونا برعهده مسافران است.

مدیرکل روابط عمومی ایران ایر با بیان اینکه همه مسافران این پرواز ایرانی هستند، گفت این پرواز با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری و ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت فوق العاده انجام می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1499

به "انجام پرواز فوق العاده لندن برای بازگشت ایرانی ها، قرنطینه یک هفته ای مسافران در فرودگاه امام" امتیاز دهید

1 کاربر به "انجام پرواز فوق العاده لندن برای بازگشت ایرانی ها، قرنطینه یک هفته ای مسافران در فرودگاه امام" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام پرواز فوق العاده لندن برای بازگشت ایرانی ها، قرنطینه یک هفته ای مسافران در فرودگاه امام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید