انتقاد روزنامه قطری از طارمی، آقای گل دیپورت می گردد؟

روزنامه قطری در گزارشی به انتقاد از عملکرد مهدی طارمی پرداخت و اصلا بعید نیست که با این شرایط در نیم فصل دوم او از الغرافه جدا گردد.

انتقاد روزنامه قطری از طارمی، آقای گل دیپورت می گردد؟

به گزارش خبرنگاران و به نقل از استاد الدوحه، مهدی طارمی بعد از درخشش در تیم فوتبال پرسپولیس بود که مورد توجه قطری ها نهاده شد. او با وجود وضعیت سختی که پرسپولیس داشت، تصمیم گرفت که راهی لیگ ستارگان قطر شود و پیراهن الغرافه را در نیم فصل دوم بر تن کند.

طارمی آغاز بسیار خوبی با الغرافه داشت و این باعث شد تا رسانه های قطری به ستایش از او بپردازند اما عملکرد ناامید کننده او در فصل جاری و البته نتایج بدی که الغرافه کسب نموده باعث انتقاد از او گردیده است.

روزنامه استاد الدوحه قطر از عملکرد ناامید کننده طارمی در فصل جاری سخن به میان آورد و نوشت: طارمی فصل قبل که در میانه های راه به الغرافه پیوست عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. او در هشت بازی که به میدان رفت (البته دو بازی جایگزین بود) توانست پنج گل به ثمر برساند و هیچ کدام از این گل ها از روی نقطه پنالتی نبود. در این هشت بازی الغرافه شش پیروزی و دو شکست داشت اما در فصل جاری شرایط تغییر نموده است.

استاد الدوحه در ادامه نوشت: در فصل جاری اما طارمی در هفت بازی برای الغرافه به میدان رفت که نتیجه آن تنها سه گل بوده و تازه یک گل آن از روی نقطه پنالتی بوده است. اما گل های طارمی در فصل جاری سرنوشت ساز نبوده است چرا که در دو بازی که این بازیکن گلزنی کرد الغرافه تن به شکست داد و تنها در دیدار برابر الاهلی که الغرافه با چهار گل به پیروزی رسید و طارمی یک گل زد این تیم به پیروزی رسیده است.

در هفت بازی فصل جاری که طارمی برای الغرافه به میدان رفته این تیم چهار شکست، یک تساوی و تنها دو پیروزی کسب نموده و سوالی که طرفداران الغرافه دارند این است که بازیکن ایرانی سرشناس آنها چه وقت به روزهای اوج برمی شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتقاد روزنامه قطری از طارمی، آقای گل دیپورت می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد روزنامه قطری از طارمی، آقای گل دیپورت می گردد؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید