اطلاعیه ستاد خبری سهام عدالت: اولین فروش سهام عدالت توسط بانک های عامل انجام شد

به گزارش هولی، بنا بر اطلاعیه ستاد سهام عدالت، یکی از بانک ها بخش اعظم سهام مربوط به سفارش های دریافتی از مشمولان سهام عدالت را به فروش رساند که بلافاصله پس ازدریافت وجه به حساب متقاضیان فروش واریز می گردد.

اطلاعیه ستاد خبری سهام عدالت: اولین فروش سهام عدالت توسط بانک های عامل انجام شد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، ستاد خبری سهم عدالت، اطلاعیه ای را درباره آخرین اخبار حوزه آزاد سازی سهام عدالت منتشر کرد، در این اطلاعیه آمده است:

سهام داران شریف و عزیز ایران اسلامی.

سهامداران مشمول طرح سهام عدالت که روش سهامداری مستقیم را انتخاب نموده اند از امروز می توانند با مراجعه به کارگزار منتخب خود نسبت به خرید و فروش سهام اقدام نموده و با خرید سهام جدید به دارایی های خود اضافه نمایند یا در صورت تصمیم به فروش تا 30 درصد ارزش دارایی خود در شرکت ها را به فروش برسانند.

همچنین فروش یکجای 30 درصد از سبد دارایی هر فرد در سهام عدالت به وسیله شعب بانک های کشور تا خاتمه وقت اداری روز سه شنبه مورخ 13 خردادماه 99 ادامه خواهد داشت.

متقاضیانی که هنوز اقدام به انتخاب روش سرمایه گذاری خود ننموده اند تا خاتمه روز 15 خرداد 99 فرصت دادند تا با مراجعه به سایت https://www.samanese.ir روش مدیریت خود را انتخاب نمایند. در صورت عدم مراجعه به این سامانه مسئله ای برای سهامداران به وجود نیامده و روش انتخابی آنها، غیرمستقیم تلقی خواهد شد.

بانک هایی که نسبت به دریافت سفارش در روز های 6، 7 و 8 خردادماه جاری اقدام نموده اند، می توانند به وسیله کارگزاری های خود و یا کارگزاری های طرف قرارداد، به تدریج نسبت به فروش سهام متقاضیان در بورس اقدام و وجوه حاصله را در قالب توافق شده به حساب آنان واریز نمایند.

امروز بانک ملی ایران اولین بانکی بود که بخش اعظم سهام مربوط به سفارش های دریافتی از مشمولان سهام عدالت را به فروش رساند که بلافاصله پس از تسویه معاملات و دریافت وجه به حساب متقاضیان فروش واریز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1055

به "اطلاعیه ستاد خبری سهام عدالت: اولین فروش سهام عدالت توسط بانک های عامل انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه ستاد خبری سهام عدالت: اولین فروش سهام عدالت توسط بانک های عامل انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید