ارتباط با صنعت یکی از حوزه های مورد توجه دانشگاه ایلام است خبرنگاران

به گزارش هولی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام گفت: با توجه به اینکه ارتباط با صنعت یکی از حوزه های مورد توجه این دانشگاه بوده، دستاورد های خوبی هم در این بخش داشته است.

ارتباط با صنعت یکی از حوزه های مورد توجه دانشگاه ایلام است خبرنگاران

حسین مهدیزاده، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، درباره فعالیت های این دانشگاه در بخش ارتباط با صنعت گفت: ارتباط با صنعت همیشه یکی از حوزه های مورد توجه دانشگاه ایلام بوده و خوشبختانه در این بخش توانستیم دستاورد های خوبی داشته باشیم.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام افزود: از جمله دستاورد های دانشگاه ایلام در این بخش می توان به طرح پژوهشی ارزیابی کارایی استفاده از مالچ در تثبیت ماسه های روان، انعقاد 35 تفاهم نامه همکاری در سه سطح استانی و ملی و بین المللی با ارگان های مختلف، همکاری در تدوین سند آمایش سرزمین ایلام و... اشاره نمود.

مهدیزاده اظهار کرد: آنچه مسلم است، فعالیت های دانشگاه ایلام در عرصه ارتباط با صنعت منجر به ارتقای صندلی این دانشگاه شده و به همین واسطه هم توانستیم بیش از 80 درصد اعتبارات پژوهشی استان ایلام را جذب کنیم.

وی ابراز کرد: دستاورد های دانشگاه ایلام در بخش ارتباط با صنعت محدود به موارد مذکور نیست و سعی داریم با تقویت توان دانشگاه در این عرصه، به تجاری سازی طرح ها و پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه و درآمدزایی از محل اجرایی کردن آن ها هم برسیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: huli.ir شناسه مطلب: 1583

به "ارتباط با صنعت یکی از حوزه های مورد توجه دانشگاه ایلام است خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتباط با صنعت یکی از حوزه های مورد توجه دانشگاه ایلام است خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید